Сьогодні
Вівторок 25 Вересня 2018

У Youtube на Android з'явилася цікава функція

У Youtube на Android з'явилася цікава функція

Власники Android-смартфонів у додатку Youtube мають можливість користуватися вельми корисною функцією, а саме режимом інкогніто. Його особливістю є те, що історія ваших переглядів залишається чистою.

Щоб отримати доступ до режиму інкогніто, треба натиснути на свій аватар, і там у списку під опцією "Мій канал" можна побачити "Увімкнути інкогніто". Зауважимо, що раніше на цьому місці була кнопка "Вийти".

Інкогніто, Yutube, Android, додатки, смартфони, мобільні Як увійти та вийти з режиму інкогніто

Коли ж Ви увімкнете режим інкогніто, одразу з’явиться сповіщення, що навчальний заклад, роботодавець і провайдер інтернету, ймовірно, продовжать бачити Ваші дії.

Щоб перевірити, чи увімкнено інкогніто, можна подивитися на свій аватар – у цьому режимі на його місці розмішується іконка у вигляді окуляр і капелюшка. Також у нижній частині екрана є відповідний напис.

Зауважимо, у режимі інкогніто в меню YouTube є доступними тільки пункти Home і Trending (хоча відображаються всі). Якщо ж клікатимете на інші функції, то з’явиться повідомлення, що вони будуть доступними тільки після виходу з режиму інкогніто.

Інкогніто, Yutube, Android, додатки, смартфони, мобільні У режимі інкогніто в Youtube э доступними тільки пункти Home і Trending

Додамо, що режим інкогніто з’явився в останній версії оновлень для додатку Youtube на Android, і поки вона є доступною лише в цій операційній системі – у версіях для ПК і Apple такої функції наразі немає.

Нагадаємо, раніше в YouTube з’явилася функція, яка нагадує користувачу про те, що час відволіктись від перегляду роликів. Зокрема, в налаштуваннях можна встановити періодичність нагадувань: від "ніколи" до трьох годин.

Більше новин, що стосуються новин зі світу технологій, ґаджетів та штучного інтелекту, читайте у розділі Техно

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту