Сьогодні
П'ятниця 15 Лютого 2019

У Єврокомісії відреагували на погрози Трампа

У Єврокомісії відреагували на погрози Трампа

У Єврокомісії (ЄК) пригрозили заходами, якщо влада Сполучених Штатів прийме рішення про ведення мит на ввезення автомобілів з країн Європи.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на заяву комісії.

В документі наголошується, що мито на автомобілі і запчастини з Європи, якій президент США Дональд Трамп пригрозив європейським країнам, призведе до значним торговим втрат і негативно позначиться на більшості країн Європейського союзу (ЄС).

У ЄК попередили американські влади, що країнам ЄС доведеться прийняти симетрична відповідь у разі прийняття мит.

Нагадаємо, 31 травня, в Міністерстві торгівлі США оголосили про введення мит на імпорт сталі та алюмінію з Канади, Мексики і Європейського Союзу. Вони почнуть діяти вже з п'ятниці, 1 червня. 20 червня Єврокомісія прийняла регламент, який вводить у дію заходи у відповідь.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту