Сьогодні
Четвер 13 Грудня 2018

У Єгипті хочуть відкрити гранітний саркофаг, якому більше 2 тисяч років

У Єгипті хочуть відкрити гранітний саркофаг, якому більше 2 тисяч років

Археологи готуються відкрити великий чорний гранітний саркофаг, розкопаний в єгипетському портовому місті Александрія.

Про це пише The Guardian.

Саркофаг – майже два метри заввишки та три метри завдовжки. На думку вчених, він є одним із найбільших у своєму роді.

Саркофаг знайшли поряд із великою алебастровою головою, яка, імовірно, представляє того, хто похований у гробниці. Вчені сподіваються знайти у саркофазі речі, які допоможуть ідентифікувати, ким все таки був цей чоловік. Припускають, що це була досить шанована людина в Александрії.

Єгипет історія саркофаг Саркофаг знайшли поряд із великою алебастровою головою

Археологи припускають, що гробницю створили в період правління династії Птолемеїв (IV — I століття до нашої ери). З тих пір саркофаг жодного разу не розкривали.

Саркофаг знаходиться на глибині п’яти метрів і важить більше 30 тонн, – розповідає дослідник Ейман Ешмаві.

Вчений додає, що через вагу і положення відкривати саркофаг – це досить ризикована затія і потрібно все як слід підготувати, щоб не зашкодити знахідці. У найближчі тижні на місце розкопок приїде команда інженерів з вантажопідйомним обладнанням.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту