Сьогодні
Понеділок 17 Грудня 2018

У Туреччині перестає діяти надзвичайний стан

У Туреччині перестає діяти надзвичайний стан

У Туреччині 19 липня перестав діяти режим надзвичайного стану, запроваджений після спроби державного перевороту в липні 2016 року. Тим часом, комітет з юстиції парламенту країни почав розглядати нове антитерористичне законодавство.

У Туреччині 19 липня перестав діяти режим надзвичайного стану, запроваджений після спроби державного перевороту в липні 2016 року.

Тим часом, комітет з юстиції парламенту країни почав розглядати нове антитерористичне законодавство.

Про намір скасувати дію надзвичайного стану під час своєї передвиборної кампанії заявляв президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган. У 2016 році надзвичайний стан запровадили спочатку терміном на три місяці, але пізніше продовжили на невизначений термін.

Після оголошення про надзвичайний стан у турецької влади з’явилася можливість арештовувати людей і тримати їх місяць у в'язниці без висування звинувачень. Пізніше Туреччина призупинила дію Європейської конвенції з прав людини, щоб мати можливість «швидко відповідати на дії терористичних організацій».

Читайте також: Невдалий військовий переворот у Туреччині. Ердоган карає зрадників

За цей час влада Туреччини анулювала паспорти майже 11 тисяч людей, ще тисячі журналістів, викладачів і військових були арештовані або засуджені до тюремного ув’язнення за звинуваченням у причетності до спроби державного перевороту в країні. Також влада закрила кілька тисяч шкіл і благодійних організацій за підозрою в причетності до організаторів перевороту.

Ці дії викликали різку критику на Заході. Кілька європейських країн висловили побоювання, що Ердоган під приводом режиму надзвичайного стану консолідує в своїх руках ще більшу владу. Однак турецька влада запевняла, що непричетних до заколоту громадян режим надзвичайного стану не стосується.

У Туреччині військові спробували взяти владу, результат ще не ясний (відео) Будь ласка, зачекайте Отримати Adobe Flash Player Embed share У Туреччині військові спробували взяти владу, результат ще не ясний (відео) Embed share The code has been copied to your clipboard. width px height px     The URL has been copied to your clipboard No media source currently available

0:00 0:00:51 0:00 ЗАВАНТАЖИТИ 270p | 2,5MB 360p | 3,7MB 720p | 8,5MB 1080p | 16,4MB

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту