Сьогодні
Вівторок 22 Січня 2019

У США жертвами урагану «Майкл» стали щонайменше 6 осіб

У США жертвами урагану «Майкл» стали щонайменше 6 осіб

У США станом на 12 жовтня жертвами урагану «Майкл» стали щонайменше шестеро людей. Ураган перемістився зі штату Флорида до Кароліни, спричинивши руйнування і повені.

У США станом на 12 жовтня жертвами урагану «Майкл» стали щонайменше шестеро людей.

Ураган перемістився зі штату Флорида до Кароліни, спричинивши руйнування і повені.

11 жовтня «Майкл» ослаб до тропічного шторму. Нині швидкість вітру сягає 80 кілометрів на годину. Очікується, що шторм посилиться, коли мине Вірджинію.

Місцева влада побоюється, що кількість жертв може зрости, оскільки пошукові та рятувальні роботи продовжуються.

Шторм досяг узбережжя США 10 жовтня. За данними ЗМІ, «Майкл» – третій за потужністю ураган в США з початку спостережень.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту