Сьогодні
Вівторок 22 Січня 2019

У США назвали один з найбільших страхів Кремля, який може втілити Україна

У США назвали один з найбільших страхів Кремля, який може втілити Україна

,

У Держдепартаменті США зацікавлені у тому, щоб Україна була успішною та процвітаючою

Про це заявив заступник очільника американського Державного департаменту Джон Салліван під час виступу в Дипломатичній академії України. 

Він зауважив, що стабільна, демократична, процвітаюча і вільна Україна буде менш вразливою перед зовнішніми загрозами та стане прикладом для інших держав, які стикаються з російською агресією.

"Вільна і економічно успішна Україна є одним з найбільших страхів Кремля - ??і це найбільша надія українського народу", - наголосив Салліван.

За його словами, США вклали кошти в успіх України, надавши їй допомогу понад $2 млрд для досягнення цієї мети.

"Ми підтримуємо Україну, тому що США вважають, що вона має великий, невикористаний потенціал, і ми зацікавлені в тому, щоб Україна стала успішною, стабільною, надійною і процвітаючою європейською країною", - підсумував Салліван.

Коментарі

  • Ronald Reygan
    Ronald Reygan
    Хто буде будувати цю успішну Україну? бізнесмено-аферисти, Порошенко-Тимошенківсько-Яценюківські мафіозні клани? Як-що народ не хоче у своїй країні брати владу у свої руки,та постійно віддає владу одним і тим-же бізнесмено-аферистам, які їх постійно дурить, обіцянками.

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту