Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

У СБУ розповіли, які результати Росія "намалює" на псевдовиборах "Л/ДНР"

У СБУ розповіли, які результати Росія "намалює" на псевдовиборах "Л/ДНР"

9 ,

9 листопада голова Служби безпеки Василь Грицак заявив, що у Кремлі вже вирішили яку інформацію публікувати про перемогу на фейкових виборах в окупованих Росією районах Донбасу

Про це він повідомив на брифінгу СБУ щодо так званих виборів на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, передає Еспресо.TV.

"За нашими даними, попередньо уже намалювали для підтримки перемогу Пушиліна у ДНР - 55%, Пасічника у ЛНР - 63%, явка - 70%", - сказав Грицак.

За словами Грицака, у СБУ є актуальна інформація щодо явки людей на "вибори" та відсоток голосів. Матеріал був взятий саме на території ЛНР. 

"За категорію "проти всіх" готові дати 712 проголосувавших, "не піду на вибори через можливі проблеми з Україною" - 476 голосів, за Пасічника - 379. Далі Коваль - 65, Руснак - 44....Усього голосів 1718, які взяли участь у голосуванні. Це за період з 31 жовтня поточного року. Звідси можна прогнозувати явку на цих виборах", - зазначив Грицак.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту