Сьогодні
Вівторок 19 Червня 2018

У Росії засудили головного проектувальника космодрому «Східний»

У Росії засудили головного проектувальника космодрому «Східний»

Суд у Москві засудив до п’яти років ув’язнення Сергія Островського – колишнього головного інженера проекту космодрому «Східний».

Його визнали винним у шахрайстві в особливо великих розмірах.

Островський заявив, що не визнає своєї провини і має намір оскаржувати вирок.

Читайте на УкропNews: Заседание cовета НАТО-Россия не состоится до саммита Альянса в Варшаве - Столтенберг

Космодром «Східний» в Амурській області Росії був побудований, щоб зменшити залежність Москви від космодрому «Байконур» у Казахстані для запусків пілотованих космічних польотів.

Космодром будувався з 2012 року. Його вартість оцінюється в 300 мільярдів рублів (це понад 5 мільярдів доларів). З початку березня 2015 року будівельники кілька разів оголошували страйки і голодування через затримку оплати праці.

Водночас кількох людей, що брали участь в плануванні і будівництві об’єкта, заарештували за розтрату і шахрайство. Зокрема у травні у справі про розкрадання при будівництві космодрому «Східний» до трьох років і чотирьох місяців позбавлення волі був засуджений Сергій Юдін – колишній голова ради директорів Тихоокеанської містобудівельної компанії, що була підрядником будівельних робіт.

Читайте на УкропНьюс: Норвегия отправит в Сирию военных для борьбы с ИГИЛ

Перший запуск ракети з космодрому «Східний» у квітні довелося перенести на день з технічних причин.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту