Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

У Росії розповіли, скільки платили сім'ям загиблих найманців "Вагнера"

У Росії розповіли, скільки платили сім'ям загиблих найманців "Вагнера"

Родичам у разі загибелі найманців з російських приватних військових кампаній платять від одного до п'яти мільйонів рублів, тобто майже від 500 тисяч гривень до 2,3 мільйона гривень.

Про це написала російська журналістка Наталя Геворкян в блозі на "Радіо Свобода".

"Солдати удачі" тим і зручні всім країнам, які їх використовують, що в разі загибелі вони не псують офіційної статистики. Їхні втрати, як і вони самі, - поза офіційною зоною видимості. Цей вантаж 200 або вантаж 300 – втрата і біль тільки їх близьких і товаришів. Їх нібито немає, їх нібито не тренують на базах, які перебувають на балансі Міноборони, нібито не екіпірують і не закидають в зону конфлікту за державно-приватний рахунок ", – написала вона.

За словами Геворкян, родичам загиблих виплачують кілька мільйонів рублів.

Їм платять готівкою, а в разі загибелі сім'ям виплачують, за різними даними, від 1 до 5 мільйонів рублів, а разі поранення – 500 тисяч (232 тисячі гривень – "24"). Вони нібито поза законом, тому що російське законодавство передбачає покарання за найманство і створення незаконних збройних формувань, – зазначила журналістка.

Геворкян наголосила, що найманцям байдуже на політику, адже вони воюють за гроші.

"Вважається, що найманцям плювати на ідеологію і політику, їм платять за роботу, вони її роблять. Вони зручні саме цією безвідповідальністю кого б то не було перед ними або за них і їх самих перед ким би то не було. Принаймні, так у нас, оскільки законодавчо ні їх статус, ні статус їх наймача, ні права, обов'язки і відповідальність сторін ніде не прописані", – підсумувала вона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про здійснений 7 лютого авіаудар коаліції в Сирії, жертвами якого стали близько 200 бійців армії союзників президента країни Башара Асада. За даними джерел, у Сирії загинули також російські найманці "Вагнера".

Що таке ПВК "Вагнер"? Приватна військова компанія "Вагнера" – російська нелегальна приватна військова структура. Брала участь у бойових діях на Донбасі і в Сирії на стороні Росії. Бійці компанії неодноразово нагороджувались державними нагородами за особистими неопублікованими наказами президента Росії.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту