Сьогодні
Неділя 16 Грудня 2018

У Росії погрожують заборонити роботу британським ЗМІ

У Росії погрожують заборонити роботу британським ЗМІ

Британські засоби інформації не працюватимуть у Росії, якщо Лондон запровадить санкції щодо телеканалу Russia Today у зв’язку зі «справою Скрипаля», заявила 13 березня речниця російського МЗС Марія Захарова. На засіданні британського парламенту 12 березня кілька депутатів висловилися за припинення мовлення у Великій Британії «російського пропагандистського каналу RT».

Британські засоби інформації не працюватимуть у Росії, якщо Лондон запровадить санкції щодо телеканалу Russia Today у зв’язку зі «справою Скрипаля», заявила 13 березня речниця російського МЗС Марія Захарова.

На засіданні британського парламенту 12 березня кілька депутатів висловилися за припинення мовлення у Великій Британії «російського пропагандистського каналу RT». Прем’єр-міністр Тереза Мей, сказавши, що, цілком ймовірно, інцидент з отруєнням був організований російською стороною, наголосила: для ухвалення рішень потрібні тверді докази.

Влада Великої Британії запропонувала Москві до вечора вівторка, 13 березня, дати відповідь про причини, з яких російський нервово-паралітичний засіб бойового призначення міг опинитися на британській території.

Уранці 14 березня, за словами Мей, у Лондоні обговорюватимуть російську відповідь. Російська сторона заявила, що не приймає «ультиматум» Лондона і не співпрацюватиме доти, доки британська сторона не надасть результати свого розслідування.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту