Сьогодні
Вівторок 22 Січня 2019

У Порошенка розповіли, де він святкував Новий рік та Різдво

У Порошенка розповіли, де він святкував Новий рік та Різдво

,

Президент Петро Порошенко зустрічав Новий рік вдома, кілька днів провів на Прикарпатті та відпочивав на Мальдівах

Про це "Інтерфакс-Україна" повідомили в прес-службі глави держави.

У Порошенка розповіли, що Новий рік президент зустрічав вдома в сімейному колі. Ще кілька днів він провів у державній резиденції Гута на Івано-Франківщині.

Також Порошенко здійснив приватну поїздку на Мальдіви "з метою короткого відпочинку".

У прес-службі наголосили, що поїздку на острови він оплатив з власного рахунку задекларованих коштів. Це, як додають, буде відображено в його електронній декларації.

"Рішення про те, що інформація про ці поїздки буде оприлюднена постфактум, було прийнято заздалегідь, виходячи з міркувань безпеки", - підкреслює прес-служба.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту