Сьогодні
Середа 26 Вересня 2018

У Польщі здивовані написом на меморіалі в Карпатах про "польських окупантів"

В МЗС Польщі занепокоєні через напис про польських окупантів на меморіалі Героям Карпатської України, який відкрили на Львівщині 15 жовтня Про це повідомляє "Польське радіо".

Уточнюється, що обурення з боку Варшави викликав напис на меморіалі "Героям Карпатської України, розстріляними польськими та угорськими окупантами у березні 1939 року". Також в Польщі занепокоєні інформацією про те, що розстріл 600 стрільців Карпатської Січі здійснив підрозділ Корпусу охорони кордону.

Читайте на УкропНьюс: Шкіряк заявив про затримання низки соратників Саакашвілі

У зв’язку з цим до МЗС Польщі викликали посла України Андрія Дещицю. Під час зустрічі заступник міністра закордонних справ Польщі Бартош Ціхоцький також "висловив здивування" у зв’язку тим, що у відкритті меморіалу взяли участь віце-прем’єр України Іванна Климпуш-Цинцадзе та інші українські чиновники. 

У МЗС Польщі повідомляють, що доказів про масовий розстріл членів Карпатської Січі у березні 1939 року досі не представлено, у тому числі не доведена польська відповідальність за злочин.

Читайте також на УкропNews: У Генштабі підтвердили подекуди критичну недоукомплектованість ЗСУ

"Польща ніколи не окупувала України. Деякі території сьогоднішньої української держави входили до складу Республіки Польща на основі міжнародного права", - йдеться в повідомленні польського МЗС.

Зазначимо, 15 жовтня на Верецькому перевалі в с. Климець на Львівщині відкрили меморіальний комплекс на честь полеглих стрільців Карпатської Січі.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту