Сьогодні
Вівторок 23 Жовтня 2018

У Пентагоні заявили про скептицизм через заяви Путіна про виведення російських військ з Сирії

У Міністерстві оборони США скептично налаштовані до заяв президента Росії Володимира Путіна про виведення російських військ з Сирії. Прес-секретар Пентагону, полковник армії США Роб Меннінг сказав, що заяви Росії часто «не відповідають» фактичному скороченню військ.

У Міністерстві оборони США скептично налаштовані до заяв президента Росії Володимира Путіна про виведення російських військ з Сирії.

Прес-секретар Пентагону, полковник армії США Роб Меннінг сказав, що заяви Росії часто «не відповідають» фактичному скороченню військ.

У Міноборони США нагадали, що Путін і раніше вже видавав подібні накази. У березні 2016 року він наказав почати «виведення основної частини військового контингенту» з Сирії, але після того ознак виведення не було.

Президент Росії Володимир Путін під час свого візиту до Сирії 11 грудня наказав російським військовим почати виведення «значної частини» сил з розореної війною крахни Близького Сходу.

Путін, який зустрівся на базі з президентом Сирії Башаром Асадом, сказав, що російські та сирійські війська «розгромили найбільшу збройну міжнародну терористичну групу». Жодних конкретних термінів про виведення російських військ з Сирії Путін не назвав.

Перший публічний візит Путіна в Сирію під час війни стався через п’ять днів після того, як він заявив про чергове висунення себе у президенти 18 березня.

Російська військова кампанія в Сирії почалася 30 вересня 2015 року. Коаліція неодноразово звинувачувала Москву в підтримці режиму президента Сирії Башара Асада, якого країни Заходу звинувачують в масових порушеннях прав людини.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту