Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

У Нідерландах людина отримала паспорт "нейтральної" статі

У Нідерландах людина отримала паспорт "нейтральної" статі

У Нідерландах людина вперше отримала паспорт, де зазначено, що вона представник так званої нейтральної статі.

Про це повідомляє ВВС.

57-річний Леонн Зеєгерс народився чоловіком, але у 2001 році зробив операцію зі зміни статі. Зараз ідентифікує себе як інтерсексуальну людину.

Зеєгерс виграв справу у суді, який постановив, що відмова зареєструвати його в якості гендерно-нейтральної людини є порушенням приватного життя, самовизначення і особистого простору.

У підсумку голландець отримав паспорт, в якому у графі стать вказано "X" замість "M" (чоловік) або V (жінка).

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту