Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

У Москві волонтери передали українським морякам 16 кг харчів

У Москві волонтери передали українським морякам 16 кг харчів

, , 16

У Москві волонтери та активісти передали українським морякам, яких Росія захопила біля Керченської протоки, 16 кг харчів

Про це повідомив волонтер Костянтин Котов, інформує Громадське.

"В першу чергу (передали, ред.) речі, як казав адвокат, їх етапували у Москву в тому, у чому вони були. Тому кримські татари із Криму привезли речі для моряків, ми їх у понеділок передали посилками", — сказав волонтер.

За його словами, додатково передали продукти, ті які дозволені.

"Купили у Москві частину продуктів, а частину — передали наші кримські друзі. Ми передали передачі кожному, 16 кілограмів, там були овочі, фрукти, чай, кава, цукор. Все необхідне", — додав Котов.

За його словами, для допомоги українським морякам були залучені "громадські волонтери і ті хто небайдужий до долі українців".

Раніше громадська активістка Вікторія Івлєва повідомила, що троє поранених українських моряків, яких тримають у російському ізоляторі "Матроська тиша" у Москві, отримали листи від батьків.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту