Сьогодні
Середа 26 Вересня 2018

У МОЗ пояснили, як українці обиратимуть лікарів після реформи

Вибір сімейних лікарів після ухвалення медичної реформи буде повністю вільним і не залежатиме від місця реєстрації Про це у програмі "Політклуб з Віталієм Портниковим" на Еспресо.TV розповів заступник міністра охорони здоров'я України Павло Ковтонюк.

Вибір сімейних лікарів буде повністю вільним. Він не залежатиме від місця реєстрації людини. Далі за направленням сімейного лікаря людина обирає спеціаліста вторинної ланки. У цій системі сімейний лікар є партнером людини, а фахівець вторинної ланки є партнером цього сімейного лікаря, - сказав Ковтонюк.

Читайте також на УкропНьюс: "Динамо" обыграл "Галицкие Львы", "Донбасс" разгромил броварских "Волков"

За його словами, людина, яка йде до лікаря вторинної ланки на власний розсуд, без рекомендації сімейного лікаря, повинна плати за це свої гроші. Це загальна практика різних країн світу.

Читайте також: Як обрати сімейного лікаря. Все про реформу охорони здоров'я

Читайте на УкропNews: "Тікати нікуди": Полторак каже, що проти його затриманого заступника в Росії вже 3 справи

8 червня Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроект щодо проведення медичної реформи в державі. Реформа складатиметься з трьох етапів й розрахована на три роки. За підрахунками МОЗ, лікар первинної ланки з 2 тис. пацієнтів отримуватиме на рік на свою практику близько 700 тис. гривен на рік. Головний критик медреформи нардеп Ольга Богомолець вважає, що ухваленням закону про медреформу парламент офіційно позбавляє громадян доступу до лікарень у разі відсутності грошей. Медичні послуги, які надаються на первинній ланці, після старту медреформи будуть безкоштовними для пацієнтів, наголосила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун. У другому читанні законопроект №6327 щодо медреформи має бути розглянуто парламентом у жовтні. 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту