Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

У МАУ з'явився новий для України тип повітряного судна

У МАУ з'явився новий для України тип повітряного судна

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" поповнила свій парк абсолютно новим для України типом повітряного судна Boeing 777-200ER. МАУ буде експлуатувати новий літак на далекомагістральних рейсах в Нью-Йорк, Пекін і Бангкок.

Про це повідомляє прес-служба авіакомпанії у Facebook.

Літак офіційно зареєстровано в Україні під номером UR-GOA. Розрахований він на 361 пасажира.

"Літак оснащений сучасною індивідуальною системою розваг на борту виробництва Panasonic Corporation. Зокрема, в спинку кожного крісла вмонтовані монітори з великим контент-меню: широким вибором фільмів, музики та комп'ютерних ігор. Для популяризації українського кінематографа пасажирам Boeing 777 будуть представлені фільми українського виробництва. Контент доступний на чотирьох мовах - українською, англійською, китайською та російською ", – наголошується в повідомленні.

У прес-службі повідомили, що отримання Boeing 777 – це перший етап програми розширення далекомагістрального флоту МАУ. Ще три літаки Boeing 777 прибудуть в I – III кварталах 2018-го.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту