Сьогодні
Вівторок 22 Січня 2019

У Луценка зросла зарплата: відома сума

У Луценка зросла зарплата: відома сума

Зарплата генерального прокурора України Юрія Луценка за жовтень зросла на 5 тисяч гривень у порівнянні з вереснем. Так, очільник ГПУ заробив 104 тисячі 640 гривень.

Про це мовиться у відповіді Генпрокуратури на запит "Українських Новин".

Сам оклад Луценка склав 37 тисяч гривень. Зарплата вказана з урахуванням надбавок, доплат і премії.

Після утримання податків і зборів генпрокурор отримав 84 тисячі 235 гривень.

Луценко зарплата ГПУ Зарплата ЛуценкаЗарплата Луценко ГПУ Відповідь на запит про зарплату Луценка

Провали Юрія Луценка на посаді генпрокурора: дивіться відео

До слова, 6 листопада генпрокурор Юрій Луценко вирішив подати у відставку після смерті активістки Катерини Гандзюк, мотивуючи це тим, що "не хоче триматись за крісло". Проте рішення Луценка на рейтинговому голосування не підтримала Верховна Рада. Окрім того, 9 листопада Президент України Петро Порошенко повернув Луценку його заяву про відставку.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту