Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

У Латвії взялися викорінювати російську мову

У Латвії взялися викорінювати російську мову

Парламент Латвії – проти двомовної освіти в країні. Сейм не підтримав ініціативу про збереження навчання латиською та російською мовами.

Про це повідомляє видання Delfi.

Відповідну петицію склали активісти. Документ зібрав майже 15 тисяч підписів. Представники комісії, які розглядали петицію, також відмовились передавати ініціативу на розгляд інших комітетів. Йдеться, насамперед, про комісію Сейму з освіти, культури та науки. Згідно з її рішенням, з 1 вересня 2019 року навчання в загальноосвітніх навчальних закладах поступово переходитиме на латиську мову.

Як відомо, перехід триватиме до 2021 – 2022 навчального року. Підготовлений законопроект передбачає, що реформа в навчальних закладах нацменшин матиме такі ж терміни, як і в звичайних школах. При цьому дошкільна освіта ведеться двома мовами, а з 1 класу учні вивчатимуть предмети виключно латиською мовою.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту