Сьогодні
Субота 22 Вересня 2018

У "Лабораторії Касперського" заперечили, що шпигують у США

У "Лабораторії Касперського" спростували інформацію про використання компанії для пошуку секретних документів у США та просять надати докази Про це повідомляє "РИА Новости" з посиланням на представника компанії.

"Лабораторія Касперського" не має відношення до ситуації, описаної у статті The New York Times та інших ЗМІ і не володіє жодною інформацією про неї", - повідомив представник компанії.

Читайте на УкропNews: Тем, кто будет это делать – отрублю руки: Порошенко не смог сдержать эмоций - стало известно, что привело в ярость украинского президента. Кадры

Він наголосив на готовності співпрацювати з урядом США, щоб дати відповідь на всі питання стосовно продуктів компанії та її внутрішніх процедур.

"Оскільки "Лабораторії Касперського" не надали жодних доказів щодо того, що сталося, мі не можемо провести власне розслідування цих необґрунтованих звинувачень", - заявив співрозмовник агентства.

Читайте також на УкропНьюс: В Латвию доставят мощи новомучеников и исповедников XX века

Він попросив надати інформацію тих, хто нею володіє,  про ознаки того, що їхню компанію могла використати третя сторона.

Співробітникам міністерства оборони США хотіли заборонити використання програмного забезпечення, розробленого "Лабораторією Касперського", через побоювання, що російська компанія може бути схильна до впливу Кремля. Після цього "Лабораторія Касперського" заявила, що готова розкрити владі США вихідний код програми, аби розвіяти підозри американської влади щодо зв’язків компанії з російським Кремлем. 13 вересня Міністерство внутрішньої безпеки США наказало усім федеральним установам підготуватися до видалення програмного забезпечення "Лабораторії Касперського".  Співзасновник і виконавчий директор російської антивірусної компанії "Лабораторія Касперського" Євген Касперський погодився дати свідчення на слуханнях у Конгресі США у вересні 2017 року. 6 жовтня  The Wall Street Journal з посиланням на власні джерела повідомила, що Росія викрала секретні дані Агенства національної безпеки США за допомогою російського антивірусу.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту