Сьогодні
Неділя 20 Січня 2019

У Кривому Розі зупинився рух з неочікуваної причини: відео

У Кривому Розі зупинився рух з неочікуваної причини: відео

Напередодні у Кривому РОзі, що на Дніпропетровщині, на одній із магістралей міста водії зупинили рух, аби врятувати пташеня фазана, який відбився від групи своїх родичів.

Про деталі такої непересічної події розповіла прес-секретар управління ДСНС у Дніпропетровській області Дар'я Гречищева, передає місцеве видання "МОСТ-ДНЕПР".

"У Кривому Розі біля пожежної частини сімейство фазанів намагалося перейти дорогу. Одне із пташенят не встигло за мамою та залишилося на проїзній частині. Водії зупинили рух і допомогли родині возз'єднатися знову, тим самим врятувавши маленьке життя", – зазначає вона.

За словами представниці ДСНС, свідками цього також стали і рятувальники Дніпра, що їхали до пожежної частини Кривого Рогу.

Також ресурс оприлюднив відповідне відео.

У Кривому Розі водії зупинили рух, аби допомогти фазану: відео 

Нагадаємо, нещодавно у Москві качка намагалася перевести своїх пташенят через дорогу, однак це не сподобалося одному із таксистів, і чоловік спробував прогнати птаху. У підсумку птаха дала справжній бій недоброзичливцю.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту