Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

У Криму померла ветеран кримськотатарського національного руху

У Криму померла ветеран кримськотатарського національного руху

У кримському місті Білогірську у віці 90 років померла ветеран кримськотатарського національного руху Нуріє апте Біязова. Про це проекту Радіо Свобода «Крим.

У кримському місті Білогірську у віці 90 років померла ветеран кримськотатарського національного руху Нуріє апте Біязова. Про це проекту Радіо Свобода «Крим.Реалії» повідомив координатор Кримської контактної групи з прав людини Абдурешит Джеппаров.

«Сьогодні ми дізналися сумну новину – померла Нуріє Біязова. Вона була однією з активісток кримськотатарського національного руху, коли ми тільки повернулися до Криму. В її будинку в Білогірську ми часто збиралися, вона друкувала наші матеріали, писала статті. Робила велику справу для національного руху», – розповів правозахисник.

Навесні цього року Нуріє Біязова видала автобіографічну книгу про депортацію кримськотатарського народу в 1944 році під назвою «Віддзеркалення».

Нуріє Біязова народилася 21 лютого 1928 року в Бахчисараї. 18 травня 1944 року була депортована в Узбекистан, де згодом поховала батьків і двох сестер. У 1989 році повернулася у Крим, де відразу стала активісткою кримськотатарського національного руху.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту