Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

У Кремлі хочуть захистити «інтереси православних» в Україні

У Кремлі хочуть захистити «інтереси православних» в Україні

Росія готова «політико-дипломатичними заходами» захищати інтереси православних в Україні, заявив речник російського президента Дмитро Пєсков. «У випадку, якщо події увійдуть в русло протиправних дій, то, звичайно, як Росія всюди захищає інтереси росіян і російськомовних, то також, і про це неодноразово говорив Володимир Путін, Росія захищає інтереси православних», – сказав Пєсков, якого цитує російська державна агенція ТАСС.

Росія готова «політико-дипломатичними заходами» захищати інтереси православних в Україні, заявив речник російського президента Дмитро Пєсков.

«У випадку, якщо події увійдуть в русло протиправних дій, то, звичайно, як Росія всюди захищає інтереси росіян і російськомовних, то також, і про це неодноразово говорив Володимир Путін, Росія захищає інтереси православних», – сказав Пєсков, якого цитує російська державна агенція ТАСС.

На уточнювальне запитання, яким чином Москва готова захищати інтереси православних на Україні, представник Кремля відповів: «Винятково політико-дипломатичними [заходами]».

Читайте також: Томос для України: Київський патріархат закликав готуватися до об’єднавчого собору

При цьому Пєсков додав, що це буде потрібно тільки «у разі, якщо українській владі не вдасться утримати ситуацію в правовому полі, якщо це матиме якісь потворні прояви, насильницькі».

11 жовтня під вечір у Стамбулі представник Вселенського патріархату зробив заяву щодо Української православної церкви, яку українські політики і представники деяких місцевих православних церков назвали історичною.

Українська церква і томос. Як це було – відео Будь ласка, зачекайте Отримати Adobe Flash Player Embed share Українська церква і томос. Як це було – відео Embed share The code has been copied to your clipboard. width px height px Поділитися на Facebook   Поділитися у Twitter   The URL has been copied to your clipboard No media source currently available

0:00 0:02:45 0:00 ЗАВАНТАЖИТИ 270p | 7,3MB 360p | 9,1MB 720p | 19,8MB 1080p | 34,9MB У ньому материнська структура всіх православних церков світу, Константинопольський патріархат, офіційно заявила, що продовжує процес надання автокефалії помісній Українській православній церкві, а також скасувала дію Синодального листа 1686 року, який, як твердять у Москві, підпорядковував Київську митрополію Московському патріархатові.

Далі керівники українських православних церков, УПЦ КП, УАПЦ і УПЦ (МП), повинні скликати Собор, на якому буде ухвалене рішення про об’єднання церкви й обрано її предстоятеля. Саме йому в майбутньому можуть дати томос про автокефалію.

Росія висловила занепокоєння рішенням Синоду Константинопольського патріархату.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту