Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

У Конгресі попередили про скорочення військової переваги США

У Конгресі попередили про скорочення військової переваги США

Військова перевага США скоротилася до небезпечного рівня, що може призвести до поразки Америки у війні проти Росії і Китаю. Про це йдеться в спеціальному звіті комісії Конгресу, пише Washington Post.

Військова перевага США скоротилася до небезпечного рівня, що може призвести до поразки Америки у війні проти Росії і Китаю. Про це йдеться в спеціальному звіті комісії Конгресу, пише Washington Post.

Згідно з доповіддю, його автори поділяють погляди адміністрації Дональда Трампа на Москву і Пекін як головні загрози та конкуренцію з ними у військовій галузі, проте вказують на відсутність швидких кроків для реалізації відповідної стратегії.

Автори доповіді вказують, що авторитарні уряди Росії та Китаю створюють інструменти спеціально для протидії США. Американські збройні сили, які домінували на світовій арені протягом багатьох років, тепер недоотримують необхідні ресурси та інновації. У разі відкриття відразу двох фронтів США можуть понести неприйнятні втрати в живій силі і навіть програти, попереджають аналітики.

Ракета СС-24 готова до вивезення після вилучення із бункера під Первомайськом. 13 серпня 1998 року. Україна добровільно віддала ядерну зброю під гарантії безпеки від Росії та США Ракета СС-24 готова до вивезення після вилучення із бункера під Первомайськом. 13 серпня 1998 року. Україна добровільно віддала ядерну зброю під гарантії безпеки від Росії та США ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: США хочуть вийти з договору про ядерну зброю. Як реагує Росія і чого чекати світу Газета наводить думку відставних військових, які вважають, що Росія і Китай протягом багатьох років готуються до масштабного конфлікту, в той час як армія США не відпрацьовує подібні сценарії.Американські проміжні вибори розглядають як показник того, в який саме бік рухатиметься Вашингтон у зовнішніх питаннях Американські проміжні вибори розглядають як показник того, в який саме бік рухатиметься Вашингтон у зовнішніх питаннях ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Вибори у США: наслідки для зовнішньої політики Вашингтона Більше цікавих новин, які не потрапили на сайт, – у Telegram-каналі Радіо Свобода. Долучайтеся!

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту