Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

У Конгресі США звернулись до Трампа із закликом протистояти РФ

У Конгресі США звернулись до Трампа із закликом протистояти РФ

Співголови Українського Кокусу в Конгресі США, конгресмени Марсі Каптур, Сенді Левін й Брайан Фіцпатрик розкритикували поведінку Трампа стосовно Росії та закликали його стояти пліч-о-пліч із союзниками по НАТО в умовах триваючої загрози з боку Росії.

Про це йдеться у спільній заяві, оприлюдненій на офіційній сторінці Марсі Каптур.

"Як співголови двопартійного Українського Кокусу, ми глибоко стурбовані догідливою поведінкою президента (Трампа – ред.) по відношенню до президента Путіна. Сполучені Штати ніколи не повинні бути терпимими до дій, що прагнуть послабити демократичні інститути в США та наших союзників за кордоном", – йдеться у заяві.

Також вони наголосили, що поведінка РФ стосовно України, а також і Європи, призвели до загибелі тисяч українців та змусили мільйони стати переміщеними особами.

Ми також стурбовані тим, що президент не засудив напад російського уряду на суверенітет України, включаючи кібератаки на її інституції, агресію на Донбасі й протиправну окупацію Криму, – зазначили члени Конгресу.

Окрім того, члени Конгресу закликали Трампа "стояти пліч-о-пліч із союзниками по НАТО в умовах триваючої загрози з боку Росії та її агресії в Україні".

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту