Сьогодні
Четвер 13 Грудня 2018

У Китаї хочуть збільшити народжуваність шляхом фінансового заохочування

У Китаї хочуть збільшити народжуваність шляхом фінансового заохочування

У Китайському органі, відповідальному за охорону здоров'я, розпочали дослідження запровадження економічних стимулів народжуваності після десятків років стримування.

Про це повідомляє Bloomberg.

Зазначається, що там пропонують надавати молодим батькам податкові пільги та здійснювати виплати по народженню дитини.

Видання пише, що Однією з причин для такої політики –  швидке старіння населення Китаю. Через тривале обмеження на народжуваність, кількість людей пенсійного віку непропорційно зросла. До 2030 року близько чверті населення Китаю буде у віці 60 років і вище.

Також за прогнозами економістів, Китай невдовзі може зіткнутися з дефіцитом робочої сили. За оцінками китайської влади, обмеження на народжуваність запобігло народженню приблизно 400 мільйонів дітей, хоча ця цифра спірна.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту