Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

У «Київводоканалі» розповіли, на який час вистачить запасів хлору для знезараження води

У «Київводоканалі» розповіли, на який час вистачить запасів хлору для знезараження води

Місто Київ на сьогодні в достатній кількості забезпечене хлором, повідомляють у «Київводоканалі». Як повідомляє прес-служба компанії, запасу речовини вистачить на термін більше місяця.

Місто Київ на сьогодні в достатній кількості забезпечене хлором, повідомляють у «Київводоканалі».

Як повідомляє прес-служба компанії, запасу речовини вистачить на термін більше місяця.

У «Київводоканалі» розглядають різні способи вирішення проблеми можливого дефіциту хлору – поставки речовини із-за кордону або альтернативні способи знезараження води.

Однак, як стверджують у компанії, перехід на нові системи потребує часу на впровадження та інвестицій.

«Київводоканал» для приготування питної води використовує воду з трьох джерел: Дніпра, Десни та артезіанських свердловин, вода з усіх цих джерел потребує знезараження.

Читайте також – «Хлорний колапс» в Україні: який вихід?

У середині червня акціонерне товариство «Дніпроазот», яке виробляє рідкий хлор для знезараження питної води, попередило, що припиняє поставки і зупиняє виробництво рідкого хлору. На підприємстві, яке українські ЗМІ пов’язують з колом бізнес-інтересів бізнесмена Ігоря Коломойського, пояснили, що вимушені зупинити роботу через здорожчання природного газу, який є сировиною для виробництва і складає близько 80% у вартості продукції.

6 липня компанія «Київводоканал» заявила, що постачання питної води в Україні – під загрозою через зупинку «Дніпроазотом» виробництва рідкого хлору.

Згодом у «Дніпроазоті» повідомили, що готові відновити роботу, але за умови підвищення цін на продукцію.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту