Сьогодні
Четвер 22 Березня 2018

У Києві викрили друкарню, де виготовляли документи для ватажків "ЛДНР"

У Києві викрили друкарню, де виготовляли документи для ватажків "ЛДНР"

Контррозвідка СБУ розкрила у Києві друкарню, на якій виготовляли підроблені документи для "вищого керівництва" бойовиків "ЛНР" та "ДНР".

Про це повідомив журналіст Андрій Цаплієнко у себе в Facebook.

Що дивно, сервіс для виготовлення фальшивих документів "був виявлений не в окупованих Донецьу чи Луганську, і навіть не Москві, а в самому серці України – у Києві.

Читайте також на УкропНьюс: Ивано-Франковск и Львов возобновили отопительный сезон

Контррозвідка "накрила" цілий сервіс документальної підтримки ОРДЛО: паспорти, свідоцтва про права власності і навіть диплом вчителя історії. Повний паперовий супровід сепаратистам забезпечували в одній з столичних квартир, – зазначив журналіст.

За словами Цаплієнка, підпільний центр протягом двох років фінансувало так зване "Міністерство державної безпеки "ДНР", яке повністю контролюється російською ФСБ.

Читайте також: На що готові окупанти у Криму заради безвізу: відеофакт

Читайте також на УкропНьюс: В Одессе завершили расследование об убийстве россиянином двух женщин, ему грозит пожизненное заключение

"Вражає пакет замовлень підпільних друкарів. Оперативники знайшли підроблені дипломи про вищу освіту для начальника 2 управління ("військова контррозвідка") так званої "МДБ ДНР" Каминіна Валерія Вікторовича (псевдо "Док"), співробітника підрозділу агентурної розвідки того ж самого закладу Галані Олександра Геннадійовича (відомий, як "Майор") та начальника служби безпеки бригади "Призрак" так званої "ЛНР"Ковальова Леоніда Валерійовича (позивний "Борець")", – додав журналіст.

У друкарні знайшли десятки тисяч бланків для виготовлення підроблених документів, з допомогою яких з бойовиків можна було зробити "спеціаліста", "магістра", "кандидата" чи "доктора наук".

Коментарі

  • Юрий
    Юрий
    А в "накритій" друкарні друкарі були? Їх "взяли" чи ще шукають? а може і не шукають :(

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту