Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

У Києві на Андріївському узвозі може з'явитися сквер імені Василя Сліпака

У Києві на Андріївському узвозі може з'явитися сквер імені Василя Сліпака

Земельна комісія Київради проголосувала за рішення облаштувати сквер на Андріївському узвозі на честь добровольця, українського оперного співака, який загинув у зоні АТО, Василя Сліпака.

Про це розповів депутат Київської міської ради Юрій Сиротюк.

"Земельна комісія Київради одностайно (усі присутні "за") підтримала свободівський проект рішення про надання скверу земельній ділянці на Андріївському узвозі, 33/6. Цей сквер носитиме ім'я Героя України Василя Сліпака "Міфа", – йдеться у повідомленні.

За інформацією Сиротюка, попри те, що земельна комісія прийняла і підтримала цей проект, екологічна комісія – відхилила.

"Насправді боротьба йде між тим, чи в тому місці буде аварійний виїзд торгівельного комплексу одного донецько-татарського олігарха чи місце пам'яті Герою України Василю Сліпаку – "Міфу", – написав він.

Довідка: Василь Сліпак – український оперний співак, доброволець, який загинув влітку 2016 року в АТО від кулі снайпера. У лютому 2018 року в український прокат вийшла стрічка "МІФ" про Василя Сліпака, який тривалий час жив і виступав у Франції. Під час Євромайдану він волонтерив у Парижі, а потім подався воювати на Донбас, де загинув.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Середа, 23 Січня

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту