Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

У Керчі перевірять медустанови, які видали довідки підозрюваному в нападі у коледжі

У Керчі перевірять медустанови, які видали довідки підозрюваному в нападі у коледжі

Фактична влада анексованого Криму заявляє, що має намір перевірити установи, які видали медичні довідки для покупки зброї підозрюваному в масовому вбивстві в Керчі Владиславу Рослякову. Як повідомляє російське державне агентство новин ТАСС із посиланням на заступника голови підконтрольного Росії МОЗ Криму Миколу Деркача, перевірка медустанов уже частково почалася.

Фактична влада анексованого Криму заявляє, що має намір перевірити установи, які видали медичні довідки для покупки зброї підозрюваному в масовому вбивстві в Керчі Владиславу Рослякову.

Як повідомляє російське державне агентство новин ТАСС із посиланням на заступника голови підконтрольного Росії МОЗ Криму Миколу Деркача, перевірка медустанов уже частково почалася.

«Там кілька довідок видається, є сертифікат психіатра, сертифікат нарколога. Психіатр, нарколог – це в психоневрологічному диспансері Керчі, довідка загальна – в поліклініці. Там два сертифікати і сама безпосередньо довідка на придбання зброї», – заявив він.

Раніше в Керченському психоневрологічному диспансері підтвердили, що Владислав Росляков проходив медогляд в їхній установі.

Арсенал студента Рослякова Будь ласка, зачекайте Отримати Adobe Flash Player Embed share Арсенал студента Рослякова Embed share The code has been copied to your clipboard. width px height px Поділитися на Facebook   Поділитися у Twitter   The URL has been copied to your clipboard No media source currently available

0:00 0:05:22 0:00 ЗАВАНТАЖИТИ 270p | 14,7MB 360p | 20,0MB 720p | 44,9MB 1080p | 89,8MB Вибух і стрілянина у Керченському політехнічному коледжі сталися вдень 17 жовтня. За версією Слідчого комітету Росії, вибух в коледжі влаштував студент 4-го курсу, 18-річний Владислав Росляков, який «наклав на себе руки». За даними фактичної влади міста, всього внаслідок трагедії загинула 21 особа (разом із підозрюваним у нападі).

Дивіться також: Що стоїть за вбивствами у Керчі?

У медустановах Керчі й Сімферополя, за останніми даними, проходять лікування 25 осіб, які постраждали від вибуху в Керченському політехнічному коледжі. Ще 25 людей перевезли з лікарень Криму в медустанови Краснодарського краю Росії і Москви.

Українська прокуратура кваліфікує як терористичний акт вибух у політехнічному коледжі в Керчі.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту