Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

У Каліфорнії відмовилися від планів ввести податок на sms

У Каліфорнії відмовилися від планів ввести податок на sms

Влада штату Каліфорнія відмовилася від планів ввести податок на відправку sms-повідомлень через шквал критики, яку викликало таке рішення.

Про це повідомила телекомпанія CNN.

Зазначається, що комісія штату з комунальних послуг виступила з ініціативою введення обов'язкових платежів за відправку текстових повідомлень. Таким чином зібрані гроші влада штату планувала виділити для того, щоб малозабезпечені жителі штату отримали змогу користуватися мобільним зв'язком. Голосування з приводу цього питання запланували на січень 2019 року.

Однак, представники влади штату вирішили відмовитися від цієї ідеї, через внесені зміни у норми американської Федеральної комісії зі зв'язку. У них йдеться про те, що сервіс відправки текстових повідомлень необхідно вважати інформаційню, а не телекомунікаційною послугою. Водночас, згідно із законами, штатам надано повноваження оподатковувати лише другий вид послуг. У зв'язку з цим заплановане раніше голосування тепер скасовано.

Багато операторів мобільного зв'язку та інші телекомунікаційні компанії виступали проти планів каліфорнійської влади. Вони, зокрема, вказували на те, що у разі введення збору на відправку sms компанії-оператори можуть втратити клієнтів, оскільки ті остаточно перейдуть на безкоштовні сервіси, такі як WhatsApp і Skype.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту