Сьогодні
Вівторок 23 Жовтня 2018

У Греції — загальний страйк проти заходів економії

У Греції почався загальний добовий страйк — працівники приватних і державних компаній відмовилися вийти на роботу через невдоволення посиленими економічними заходами задля отримання фінансової допомоги від міжнародних кредиторів. За данными поліції, близько 16 тисяч людей мітингували в Афінах, близько 4,5 тисячі — у Салоніках.

У Греції почався загальний добовий страйк — працівники приватних і державних компаній відмовилися вийти на роботу через невдоволення посиленими економічними заходами задля отримання фінансової допомоги від міжнародних кредиторів.

За данными поліції, близько 16 тисяч людей мітингували в Афінах, близько 4,5 тисячі — у Салоніках.

Через страйк в Афінах обмежений рух громадського транспорту: скасовані і відкладені внутрішні повітряні і морські рейси. Більшість навчальних закладів і громадських установ закриті, лікарні надають лише екстрену допомогу.

Організатори страйку в другій половині дня проведуть масовий мітинг біля будівлі парламенту, де триває обговорення проекту державного бюджету на 2018 рік, повідомляє агенція Reuters. Голосування з приводу проекту заплановане на наступний тиждень.

Раніше цього місяця Єврогрупа схвалила угоду Греції з кредиторами за третім звітом про реформи, які Греції необхідно провести для отримання траншу в 8,5 мільярда євро. У липні МВФ виділив Греції 1,8 мільярда доларів у рамках програми економічної допомоги.

Країни єврозони прийняли програму фінансової допомоги Греції обсягом до 80 мільярдів євро в серпні 2015 року на умовах введення нових жорстких заходів зі скорочення пенсій, зниження соціальних виплат і приватизації держвласності.

Ще в 2015 році греки висловилися проти угоди з кредиторами на референдумі. Але жорстка позиція кредиторів на чолі з канцлером Німеччини Ангелою Меркель змусила грецький парламент прийняти угоду.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту