Сьогодні
П'ятниця 25 Трав 2018

У Франції розповіли, як обдурити WannaCry

Французький фахівець з інтернет-безпеки компанії Quarkslab Адрієн Гіне знайшов спосіб розшифрувати уражені вірусом-вимагачем WannaCry дані Про це повідомляє GitHub.

Читайте також на УкропНьюс: Украина становится восточным флангом НАТО – Климпуш-Цинцадзе

Гіне виявив баг в операційній системі Windows XP, про існування якого, судячи з усього, творці WannaCry навіть не здогадувалися. За його словами, помилка дозволяє витягти з пам'яті комп'ютера спеціальний ключ RSA, необхідний для розшифровки уражених даних.

Читайте на УкропНьюс: Евросоюз высказал свою реакцию на блокировку российских соцсетей в Украине

Гіне каже, що його метод, який отримав назву Wannakey, працює тільки з Windows XP, тому рекомендує вибрати сумісність з XP у властивостях файлу.

Нагадаємо, 12 травня вірус-здирник WannaCry вразив десятки тисяч комп'ютерів по всьому світу. У Національному центрі кібербезпеки Великої Британії заявили, що вірус може вразити ще близько 1,3 млн комп'ютерних систем. Microsoft звинуватила в розповсюдженні вірусу WannaCry спецслужби США. Власники комп'ютерів, уражених вірусом-здирником WannaCry, перерахували його творцям понад $42 тисячі. 15 травня представник поліцейської організації Європейського Союзу заявив, що зростання кількості жертв масованої хакерської атаки в Європі призупинилось. 15 травня вірус-вимагач WannaCry атакував дорожню поліцію і школи Китаю та установи інших країн Азії.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Четвер, 24 Трав

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту