Сьогодні
Неділя 20 Січня 2019

У Дніпрі невідомі обписали написами «ДНР» авто координатора місцевого Майдану

У Дніпрі невідомі обписали написами «ДНР» авто координатора місцевого Майдану

У Дніпрі невідомі пошкодили авто координатора дніпровського Майдану, голови громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктора Романенка. Як повідомив Радіо Свобода Віктор Романенко, зранку 13 червня його авто, припарковане біля будинку, адреса якого також є юридичною адресою громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро», було обписане білою фарбою написами «ДНР».

У Дніпрі невідомі пошкодили авто координатора дніпровського Майдану, голови громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктора Романенка.

Як повідомив Радіо Свобода Віктор Романенко, зранку 13 червня його авто, припарковане біля будинку, адреса якого також є юридичною адресою громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро», було обписане білою фарбою написами «ДНР».

На місці події працювали вибухотехніки, ніяких вибухонебезпечних пристроїв та речовин не виявили.

Як розповів Віктор Романенко, він вважає цей інцидент пов’язаним зі своєю громадською діяльністю, зокрема, з антикорупційними розслідуваннями щодо державних структур, результати яких оприлюднили нещодавно.

«Не викликає сумнівів, що це – попередження. Напевно, буде й наступний крок. Зараз ми з’ясовуємо, що це таке відбувається місті. Я можу користуватись автівкою, але ж з таким написом ми не можемо їздити по місту. Можливо, таким чином мене намагаються нейтралізувати. У будь-якому разі, це перешкоджання громадській діяльності», – зауважив Віктор Романенко.

Факт пошкодження авто зафіксував Центральний районний відділ поліції Дніпра. Правоохоронці заявили, що вирішують питання про відкриття кримінального провадження.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту