Сьогодні
Вівторок 22 Січня 2019

У ДСНС розповіли, яка ситуація біля Ічні зараз і як допомагають людям

У ДСНС розповіли, яка ситуація біля Ічні зараз і як допомагають людям

, 6-

Рятувальники продовжують ліквідувати наслідки надзвичайної ситуації, що сталася в результаті вибуху боєприпасів на 6-му арсеналі біля Ічні

Про це повідомляє прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій.

У відомстві зазначили, що станом на 7:30 12 жовтня, двома пожежними літаками АН-32П рятувальники 25 разів скинули 200 тонн води, а всього з початку робіт було 46 скидів води (368 тонн). 

Було організовано заповнення водою 2 пожежних водоймищ Міноборони на технічній території арсеналу. Піротехники тим часом відреагували на 53 заявки від місцевих жителів. 

"У пунктах прийому психологами ДСНС надано психологічну допомогу 270 особам (всього з початку робіт – 1120 осіб) та організовано їх життєзабезпечення, надається медична допомога, населення забезпечуються гарячим харчуванням", - наголосили у відомстві. 

Зазначимо, у Міноборони раніше заявили, що станом на 7-му годину вечора 11 жовтня на території військових складів продовжувалася ліквідація осередків тління, спостерігалися поодинокі вибухи слабкої інтенсивності.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту