Сьогодні
Вівторок 11 Грудня 2018

У 2018 році запланована спецконфіскація 5 мільярдів гривень Януковича та його оточення – генпрокурор

У 2018 році запланована спецконфіскація 5 мільярдів гривень Януковича та його оточення – генпрокурор

На початку 2018 року Генеральна прокуратура планує повернути в бюджет ще 5 мільярдів гривень коштів, незаконно отриманих екс-президентом України Віктором Януковичем та його оточенням, повідомив в інтерв’ю українським телеканалам 26 грудня ввечері генпрокурор Юрій Луценко. «Сподіваюся, що цього разу уряд буде більш організованим, а ми їм допоможемо початком низки кримінальних проваджень щодо недбалості по тих, хто взяв кошти і не зможе донести їх до людей», – сказав генпрокурор.

На початку 2018 року Генеральна прокуратура планує повернути в бюджет ще 5 мільярдів гривень коштів, незаконно отриманих екс-президентом України Віктором Януковичем та його оточенням, повідомив в інтерв’ю українським телеканалам 26 грудня ввечері генпрокурор Юрій Луценко.

«Сподіваюся, що цього разу уряд буде більш організованим, а ми їм допоможемо початком низки кримінальних проваджень щодо недбалості по тих, хто взяв кошти і не зможе донести їх до людей», – сказав генпрокурор.

Луценко зазначив, що з 22 мільярдів гривень спецконфіскованих раніше коштів, які були розподілені в червні, станом на 1 грудня було освоєно лише 5 мільярдів. «Це означає юридичною мовою недбалість чиновників, які беруться за кошти і не можуть їх освоїти», – зазначив Луценко.

У державному бюджеті на 2018 рік закладено 4,7 мільярда гривень надходжень від спецконфіскації.

У вересні 2017 року в ГПУ повідомили, що перша частина коштів із 200 мільйонів доларів оточення екс-президента України Віктора Януковича, конфіскованих за рішенням суду, надійшли до держбюджету.

Коментарі

  • Sergey K
    Sergey K
    Луценко полный идиот! Вернул 5 млрд., а теперь готовит СПЕЦКОНФИСКАЦИЮ, еще на 5 млрд. !?!?! Сразу не смог, или ждет когда проценты накапают )))

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту