Сьогодні
Вівторок 18 Грудня 2018

У 2017 році туристи залишили у Львові понад півмільярда євро

У 2017 році туристи залишили у Львові понад півмільярда євро

2017 2,6 , 615

У 2017 році Львів відвідали 2,6 млн туристів, які витратили під час перебування в місті 615 млн євро

Такі цифри наводить управління туризму Львівської міської ради, передає Zaxid.net.

Зазначається, що найчастіше до Львова приїжджають українці, поляки та білоруси. До десятки країн, чиї жителі люблять подорожувати до Львова, належать також Туреччина, Німеччина, США, Литва, Велика Британія, Чехія і Канада.

"Для аналізу ринку в'їзних туристів ми користуємося трьома джерелами збору інформації: опитування гостей міста методом face to face, статистика відвідувачів центрів туристичної інформації та дані Львівського туристичного барометра, якому надають інформацію заклади розміщення", - розповіла очільниця управління туризму Львівської міськради Галина Малець.

У середньому один турист витрачає близько 75 євро за день, а середня тривалість перебування - 4,4 дня. Лише чверть туристів подорожують самостійно. Решта вважають за краще подорожі з друзями, родиною чи в складі туристичних груп.

Найпопулярніші туристичні об'єкти міста - це Львівський оперний театр, ратуша і Високий замок. А кращими способами провести час у Львові вважають відвідування ресторанів і кафе, прогулянки і відвідування закладів культури.

За словами Малець, протягом перших двох тижнів у 2018 році до Львова приїхали близько 250 тис. туристів.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту