Сьогодні
Вівторок 22 Січня 2019

У 2014 році Додон допомагав Росії пробивати "коридор" на Одесу, - аналітик

У 2014 році Додон допомагав Росії пробивати "коридор" на Одесу, - аналітик

"",

Чинний проросійський президент Республіки Молдова Ігор Додон за завданням з Москви займався облаштуванням фейкового державного утворення "Буджак", до складу якого мали увійти райони на півдні Молдови й частина Одеської області

Відбувалося це практично одночасно з російським збройним вторгнення до українського Криму і Донбасу, розповів кишенівський політичний аналітик Оазу Нантой в ефірі програми "Студія Захід" з Антіном Борковським на телеканалі Еспресо.TV.

"Додон у 2014 році відкрито був задіяний у так званому референдумі в Гагаузькій автономії, на підставі якого мала бути проголошена Республіка Буджак, за участю частини території Одеської області, населеної гагаузами і болгарами. Тобто нинішній президент поводовся та продовжує поводитися як агент впливу Кремля, котрий бігає туди за вказівками. Й це, на жаль, наша реальність", - заявив Нантой.

Нині ж, за його даними, перед Додоном стоїть нове завдання: федералізувати Молдову, забезпечивши "легітимне" входження до неї самопроголошеного за участю російських окупантів Придністров'я:

"...Коли (на чергових парламенртських виборах - ред.) ці пропутінські сили отримають більшість і Путін спробує створити прецедент для України - у випадку з Донецьком і Луганськом".

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту