Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

У 12 звільнених на Донбасі заручників немає паспортів, - Тука

У 12 звільнених на Донбасі заручників немає паспортів, - Тука

2017 12

Із загального числа звільнених у результаті обміну полоненими на Донбасі у грудні 2017 року в 12 осіб при собі немає жодних документів

Про це на брифінгу повідомив заступник голови міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука, передає "РБК-Україна".

"Серед 42 осіб, які є цивільними і які були звільнені з полону 27 грудня, 28 є жителями непідконтрольних Україні територій. 12 з них не мають при собі жодних документів. Тому однією з перших проблем є паспортизація", - зазначив Тука.

 Фоторепортаж

Він повідомив, що для звільнених працює гаряча лінія за номером 0-800-309-110, за якою вони можуть отримати консультацію. Тука також прокоментував питання виплат.

"Була публічна заява міністра соціальної політики, було запропоновано виплату, але я не хочу вдаватися в деталі неузгодженого документа", - додав Тука.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту