Сьогодні
Понеділок 17 Грудня 2018

"Тривожний феномен": дослідники вказують на зростання антисемітизму в інтернеті

"Тривожний феномен": дослідники вказують на зростання антисемітизму в інтернеті

Рівень антисемітизму зростає, перш за все, в соцмережах. До такого висновку дійшли дослідники Технічного університету в Берліні.

Щодня в інтернеті з'являються тисячі антисемітських висловлювань, передає DW.

За висновками вчених, рівень антисемітизму в інтернеті за останні роки виріс, як ніколи раніше.

Глобальна мережа пронизана висловлюваннями про ненависть до євреїв і Ізраїлю, – заявила лінгвіст Моніка Шварц-Фрізель, представляючи результати дослідження "Антисемітизм 2.0 і культура ненависті в мережі".

За її словами, цей "тривожний феномен" розвивається, перш за все, в соціальних мережах. Швидкість, вільний доступ, глобальне охоплення і анонімність сприяють "майже безмежному поширенню без всяких фільтрів антисемітських ідей", йдеться у висновку лінгвістів.

У доповіді вказано, що антисемітські висловлювання були виявлені в блогах, на дослідницьких і довідкових порталах, у відеороликах, на сайтах книжкових інтернет-магазинів, на форумах і в коментарях на сторінках шанованих ЗМІ.

За даними дослідників, щодня в мережі з'являються тисячі нових антисемітських висловлювань, в формі тексту, зображень та відео. А з 2007 по 2018 роки число антисемітських коментарів в інтернеті зросла майже в три рази.

Зазначається, що для свого дослідження група науковців з 2014 року провела експертизу понад 300 тисяч текстів, що курсували в інтернеті, зокрема, в популярних соціальних мережах Twitter і Facebook.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту