Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

Триразовий олімпійський чемпіон звинувачується у згвалтуванні підлітка

Триразовий олімпійський чемпіон звинувачується у згвалтуванні підлітка

Триразовий чемпіон Олімпійських ігор з боксу кубинець Фелікс Савон затриманий на Кубі за звинуваченням у зґвалтуванні.

За інформацією BoxingScene, 51-річний кубинець (батько п'ятьох дітей) знаходиться під арештом ще з 30 вересня, але влада країни більше місяця не оприлюднювали, що трапилося.

Зазначається, що знаменитий спортсмен вже був замішаний в подібних справах, але його покривав кубинський уряд, зацікавлений в збереженні позитивного іміджу одного з найвідоміших спортсменів країни.

Нагадаємо, що на Олімпійський іграх Фелікс Савон завойовував золоту медаль тричі: в Барселоні, Атланті та Сіднеї.

Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту