Сьогодні
Вівторок 22 Січня 2019

Три причини, чому не варто засмучуватись через самотність на День Валентина

Три причини, чому не варто засмучуватись через самотність на День Валентина

Люди, які ще не знайшли пару до Дня Валентина, часто можуть відчувати дискомфорт напередодні свята. Однак психологи назвали три причини, чому не варто засмучуватись тим, хто наодинці зустрічає свято закоханих.

Психолог Каліфорнійського університету Белла Депауло радить всім, хто залишився на День Валентина без пари, не поспішати реєструватись на сайтах знайомств, чи йти на побачення з першим зустрічним, а побачити переваги свого статусу в особистому житті, передає The Independent.

Самотність сприяє зміцненню дружби Люди без пари мають міцнішу дружбу

Згідно з результатами дослідження, у людей без пари міцніші соціальні зв'язки. Окрім цього, вони більш схильні приймати допомогу інших на відміну від одружених. Психологи зазначають, що результати не залежали від віку, статі, раси та забезпеченості.

Зміцнення дружби – ключ до відчуття щастя, стверджують експерти. За їх словами, люди, які регулярно спілкуються з 10 або більше особами, відчували себе щасливішими, ніж ті, хто цього не робить.

Краща фізична форма Одружені рідше ходять до спортивного залу

Люди, які вже мають стабільні стосунки, часто забувають про фізичну форму та схильні до нездорових звичок. Водночас ті, хто перебувають в активному пошуку, дедалі частіше відвідують спортивний зал та стежать за своїм харчуванням.

Науковці тверджують, що в середньому, за їх підрахунками, одинокі люди мали нижчий індекс маси тіла.

Одружені в середньому важили на 2,27 кг більше, ніж самотні, – зазначили психологи.

Самореалізація Самореалізацією частіше займаються ті, у кого нема пари

Люди без пари мають більше почуття свободи, вищий рівень креативності та інтимності. Окрім цього, вони краще себе пізнають, від чого більш впевнено почуваються у товаристві незнайомців.

За словами Белли Депауло, згідно із дослідженнями, одинокі люди більш схильні до самовизначення та самореалізації, можуть відчувати психологічне зростання та розвиток у порівнянні з одруженими.

Однак психолог додає, що романтичні стосунки також можуть впливати на досягнення людини. Відтак все залежить від партнера, який є поряд.

(function() { window.plasrv = "https://pollapi.luxnet.ua"; var _pla = document.createElement('script'); _pla.type = 'text/javascript'; _pla.src = 'https://pollapi.luxnet.ua/javascripts/poll_widget/pollWidget.js?v2?v2?v2?v2?v2?v2'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(_pla, s); })();

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту