Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Тренер розповів, коли чекати на супербій Ломаченко - Гарсія

Тренер розповів, коли чекати на супербій Ломаченко - Гарсія

,

Тренер американського боксера Майкі Гарсії розповів, коли чекати на його бій проти українця Василя Ломаченка

Про це повідомляє ESNews.

За словами Роберта Гарсії - старшого брата та тренера Майкі Грасії, зараз боксер зосереджений на підготовці до бою проти Робера Істера, який відбудеться 28 липня. Тому поєдинок з Ломаченком відбудеться у наступному році.

"Вважаю, що бій буде анонсований в наступному році. Ломаченко, думаю, об'єднає чемпіонські пояси у поєдинку з Бельтраном. Буде два чемпіони з двома поясами у кожного, і можна буде визначити кращого боксера у легкій вазі. Цей бій повинен відбутися. У мене передчуття, що він відбудеться в наступному році", - сказав Гарсія.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту