Сьогодні
Субота 23 Червня 2018

Трамп заявив, що не думав і не хоче знімати санкції з Росії

Трамп заявив, що не думав і не хоче знімати санкції з Росії

Американська влада не збирається скасовувати антиросійські санкції Про це президент США Дональд Трамп заявив журналістами поза камерами, транскріпт розмови надало видання Bloomberg.

Він зауважив, що наразі санкції США проти російської влади є достатньо жорсткими, про що він вже говорив неодноразово.

Читайте на УкропНьюс: В Україні з'явиться власний лоукост

"Я б не став цього робити і навіть не думав про те, щоб скасувати їх. Хтось сказав, що Дональд Трамп цього хоче - я не хочу їх знімати", - наголосив Трамп.

Читайте також: Перше побачення. Як пройшла довгоочікувана зустріч Путіна і Трампа

Читайте також на УкропНьюс: США звинувачують Росію у спробі державного перевороту в Чорногорії

За його словами, президент Росії Володимир Путін під час їхньої зустрічі санкції не обговорював. Натомість, співрозмовники говорили про ситуацію в Україні та Сирії, а також про втручання Кремля в американські вибори 2016 року. 

За даними ЗМІ, обговорення питання російських кібератак на США під час минулих президентських виборів зайняло 40 хвилин першої офіційної зустрічі Трампа з Путіним, яка мала місце 8 липня у Гамбургу. Загалом їхня спільна нарада тривала понад 2 години. Раніше держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що Трамп під час зустрічі з Путіним декілька разів натиснув на російського президента з приводу минулорічних виборів. Путін при цьому, як зазначив держсекретар, заперечував втручання Росії. Трамп і Путін домовилися про створення каналу зв'язку щодо України.  Також США, Росія і Йорданія дійшли згоди про припинення вогню на південному заході Сирії.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту