Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Трамп заявив, що США та КНДР домовилися про місце проведення другого самміту

Трамп заявив, що США та КНДР домовилися про місце проведення другого самміту

Президент США Дональд Трамп 19 січня розповів про переговори зі спецпосланцем Пхеньяна, радником північнокорейського лідера Кім Ен Чхолем, повідомляє «Голос Америки». За словами Трамп, «це була неймовірна зустріч», і всі учасники переговорів «досягли значного прогресу».

Президент США Дональд Трамп 19 січня розповів про переговори зі спецпосланцем Пхеньяна, радником північнокорейського лідера Кім Ен Чхолем, повідомляє «Голос Америки».

За словами Трамп, «це була неймовірна зустріч», і всі учасники переговорів «досягли значного прогресу».

«Ми домовилися про проведення зустрічі, ймовірно, вона відбудеться в кінці лютого. Ми вибрали країну і оголосимо місце проведення саміту в найближчому майбутньому. Кім Чен Ин, так само як і я, з нетерпінням чекає саміту», – сказав Трамп, виступаючи перед журналістами.

Дональд Трамп проводив саміт із Кім Чен Ином влітку в Сінгапурі Дональд Трамп проводив саміт із Кім Чен Ином влітку в Сінгапурі ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Трамп заявляє, що отримав листа від Кіма і сподівається з ним скоро побачитися Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин і президент США Дональд Трамп зустрілися в червні 2018 року в Сінгапурі, де озвучили мету «повної денуклеаризації» Корейського півострова без уточнень, коли і як це має статися.

З того часу у переговорах щодо ядерного роззброєння Північної Кореї не було відчутного прогресу. Вашингтон хоче, щоб КНДР надала чіткий звіт щодо власних ядерних і ракетних потужностей, які, згідно з потенційною угодою, мають бути оглянуті і демонтовані.

Читайте також: КНДР випробувала нову зброю в присутності Кім Чен Ина?

Зі свого боку, Пхеньян наполягає на тому, що спершу США мають скасувати санкції.

19 грудня спеціальний представник США з питань Північної Кореї Стівен Біґун повідомив, що Вашингтон розглядає можливість послаблення обмежень на пересування щодо КНДР, щоб сприяти перевезенню гуманітарних вантажів. Така поступка мала б на меті розблокувати ядерні переговори.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту