Сьогодні
Понеділок 18 Червня 2018

Трамп введе надзвичайну ситуацію через опіоїдну кризу

Президент Дональд Трамп обіцяє оголосити опіоїдну кризу національною надзвичайною ситуацією Про це повідомляє видання ABC News.

Читайте на УкропNews: Члены партии Саакашвили встретят его на границе, — Сакварелидзе

Він зазначив, що ця проблема стає критичною, адже в країні значно побільшало летальних випадків через передозування знеболюючими лікарськими препаратами із вмістом опіатів.

Читайте також на УкропНьюс: Погроза "люті і вогню" для КНДР була недостатньо жорсткою, - Трамп

"Опіоїдна криза - це надзвичайна ситуація, і я офіційно кажу це просто зараз: це надзвичайна ситуація в країні. Ми збираємося витратити багато часу, багато зусиль і великі гроші на опіоїдну кризу", - наголосив Трамп.

За його словами, вже почалася підготовка документації, необхідної для офіційного введення надзвичайного стану. 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту