Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Трамп визначився з кандидатурою нового глави Агенства нацбезпеки США

Трамп визначився з кандидатурою нового глави Агенства нацбезпеки США

Президент США Дональд Трамп висунув кандидатуру генерал-лейтенанта Пола Накасоне на посаду директора Агентства національної безпеки і кіберкомандування ЗС США.

Про це повідомив спеціальний помічник президента США і координатор Білого дому з питань кібербезпеки Роб Джойс в Twitter.

"Вітаю генерал-лейтенанта Пола Накасоне, який був висунутий кандидатом на посаду глави АНБ і кіберкомандування США, що принесе йому четверту зірку (на генеральські погони – "24")" – написав він.

Джойс також зазначив, що генерал має великий досвід, зокрема у сфері кібербезпеки.

Тепер кандидатуру Накасоне повинен затвердити Конгрес США. У разі затвердження він очолить також Кіберкомандування ЗС США і буде підвищений у званні до генерала.

Хто такий Пол Накасоне? Старший офіцер армії Сполучених Штатів Америки та глава кіберкомандування сухопутних військ ЗС США. До цього брав участь в бойових операціях в Іраку і Афганістані.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту