Сьогодні
Середа 12 Грудня 2018

Трамп теж вважає Росію винною в отруєнні Скрипаля

Трамп теж вважає Росію винною в отруєнні Скрипаля

Президент США Дональд Трамп виступив на підтримку версії Великобританії, яка вважає, що до отруєння колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля причетна Росія.

Про це повідомляє "Медуза".

"Здається, це була Росія, враховуючи всі зібрані докази. Здається, вони (британці) вважають, що це була Росія, і я безумовно прийму такий висновок як факт" , – сказав Трамп.

Президент США також повідомив, що 23 березня поговорить з прем'єр-міністром Великобританії Терезою Мей про інцидент з отруєнням Скрипаля.

Нагадаємо, 12 березня прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей заявила, що за отруєнням Сергія Скрипаля стоїть Росія: або безпосередньо, або опосередковано. В МЗС Росії такі слова назвали "цирковим шоу" та "новими казками".

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту