Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Трамп різко розкритикував американські ЗМІ у соцмережі

Трамп різко розкритикував американські ЗМІ у соцмережі

Після того, як у світ вийшли статті проти нападів на ЗМІ в понад 350 американських виданнях, президент США Дональд Трамп розкритикував медіа, назвавши їх "партією опозиції", та додав, що вони розповсюджують "фейки".

Про це Дональд Трамп написав у своєму Twitter.

"ЗМІ, що публікують фейкові новини — це партія опозиції. Це дуже погано для нашої великої країни… Але ми перемагаємо!", – йдеться у повідомленні.

THE FAKE NEWS MEDIA IS THE OPPOSITION PARTY. It is very bad for our Great Country....BUT WE ARE WINNING!

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 16 августа 2018 г. Також Трамп додав, що ЗМІ "проштовхують політичний порядок денний або намагаються завдати людям болю".

"Немає нічого, що я хотів би отримати більше для нашої країни, ніж справжня свобода преси. Справа в тому, що преса вільна писати і говорити все, що вона хоче, але багато з того, що вона говорить — це фейкові новини", – наголосив Трамп у соцмережі.

There is nothing that I would want more for our Country than true FREEDOM OF THE PRESS. The fact is that the Press is FREE to write and say anything it wants, but much of what it says is FAKE NEWS, pushing a political agenda or just plain trying to hurt people. HONESTY WINS!

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 16 августа 2018 г.  

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Середа, 23 Січня

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту