Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Трамп «приємного» листа від Кім Чен Ина

Трамп «приємного» листа від Кім Чен Ина

Президент США Дональд Трамп опублікував перекладений текст, як він заявив, «приємного» листа від північнокорейського лідера Кім Чен Ина. Трамп оприлюднив текст в Twitter 12 липня, що привітав лист від 6 липня як ознаку «великого прогресу» у відновленні відносин з Пхеньяном після саміту минулого місяця.

Президент США Дональд Трамп опублікував перекладений текст, як він заявив, «приємного» листа від північнокорейського лідера Кім Чен Ина.

Трамп оприлюднив текст в Twitter 12 липня, що привітав лист від 6 липня як ознаку «великого прогресу» у відновленні відносин з Пхеньяном після саміту минулого місяця.

Згідно з текстом, Кім сказав Трампу, що, на його думку, їхні зусилля з відкриття «нового майбутнього» між Північною Кореєю і Сполученими Штатами «напевно матимуть результати». Кім також похвалив Трампа за «енергійні і надзвичайні зусилля, зроблені для поліпшення відносин між двома країнами».

Лист датовано 6 липня, коли держсекретар США Майк Помпео відвідав Пхеньян і привітав прогрес «майже у всіх головних питаннях під час його переговорів. Однак пізніше Пхеньян виступив із заявою, в якому звинувачував Сполучені Штати в тому, що вони пред’являють «односторонні вимоги до денуклеаризації».

Окремо Сполучені Штати 12 липня заявили, що Північна Корея погодилася зустрітися з делегацією США 15 липня, щоб обговорити питання про репатріацію залишків солдатів США після Корейської війни 1950-53 років.

Читайте також: Повне ядерне роззброєння КНДР є умовою зняття санкцій – США

12 червня відбувся саміт між президентом Дональдом Трампом та лідером Північної Кореї Кім Чин Ином.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту